Nika Hrazdil

moje knihy

DARČEK ku každej objednávke papierovej knihy.
Moje grafiky vyjadrujúce NÁDEJ, RADOSŤ a SMÚTOK.

Občas vykreslím svoje emócie, aj to pomáha ísť ďalej a žiť naplno.

Krok za krokom.

papierová kniha

oveľa viac ako ďalšie dva roky života

Kniha o tom, čo bolo ďalej.

Ako som sa pokúšala krok za krokom posunúť vo svojom živote ďalej. Aj o tom, čo všetko ma naučil smútok, ako som si dovolila, či nedovolila smútiť. Ako sa prepísali mnohé moje priority, ako som postupne myslela o sebe a na seba inak.

Ale aj o tom, ako sa v mojom živote objavil nový človek. Ten, ktorý je dnes súčasťou mojej rodiny a ktorý odkazuje všetkým ženám po rozpade vzťahu, ktoré sa boja, že zostanú samé, aby si vyberali. A aby si nemysleli, že deti sú prekážkou. Jeho slovami: „Deti sú súčasťou vašich životov.“

Ako dať deťom to, čo naozaj potrebujú

papierová kniha

moje skúsenosti nielen s deťmi

Dávate deťom prvé aj posledné a aj tak o sebe často pochybujete, či to robíte dobre?
Chcete robiť veci inak, ako vaši rodičia, no potrebujete si to viac ujasniť?

Moja kniha je súhrnom odpovedí na vaše otázky týkajúce sa výchovy. Nie je to encyklopédia – je to život. Skúsenosti nielen s mojimi vlastnými deťmi napísané v jednej útlej knihe.

Deň za dňom.
Z denníka mamy 8 detí.

Opäť ako papierová kniha

môj denník… a ešte viac

Urobiť tlačenú verziu môjho denníka som mala v pláne. Niekedy neskôr. Ale okolnosti ma priviedli k jej vytvoreniu počas leta 2020, keď som mala akútnu potrebu prejsť si všetkým, čo som zažila a prežila ešte raz. Tak inak. Chcela som si pripomenúť aj to, na čo som už zabudla. Na detaily a momenty, ktoré by mi pripomenuli môjho syna. A zároveň som do nej dala aj to, čo som doteraz nezverejnila o mojom manželstve. Moje prežívanie posledných mesiacov pred a počas rozvodu. Nájdete tu moje myšlienky, názory a postoje. Takmer bez servítky.

Vianočné blázneNIE!

Aktuálne dostupná ako

e-kniha

Na Vianoce chceme všetci pokoj a lásku. Ale ten stres počas niekoľkých týždňov pred Vianocami nakoniec spôsobí, že na sviatky toho máme všetci už dosť, našeo očakávania od seba samých, ale aj od ostatných dostali na frak a namiesto pokojných dní máme v sebe pachuť konfrontácie a konfliktov.

Ani v tejto mini eknihe som sa nevyhla úvahám o vzťahoch, len trošku inak ako v prvej.